Loading...

Parduotuvės taisyklės

PREKIŲ UŽSAKYMAS

Norėdami užsisakyti Gylaro.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „ į krepšelį“. automatiškai iššokantį krepšelio sąrašą galite uždaryti ir pridėti kitus produktus. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį (geltonos spalvos krepšelio ikona dešinėje pusėje, viršuje).
Detalesnė informacija apie kiekvieną produktą yra pateikiama aprašyme. Jeigu iškiltų papildomų klausimų – kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.
Išsirinkę norimas prekes, atsiskaityti už jas galėsite per el. bankininkystės sistemą.

UŽSAKOMOSIOS PREKĖS

Yra galimybė iš anksto užsisakyti prekes, kurių šiuo metu parduotuvėje neturime. Užsakomosios prekės yra pažymėtos ant nuotraukos – UŽSAKOMOJI PREKĖ. Formuojant užsakymą, būsite įspėti sistemos apie galimą ilgesnį užsakomosios prekės pristatymo laiką.Nusipirkę iš anksto užsakomąją prekę ir apmokėję ją, Jūs būsite tikri, kad šią prekę Jums išsiųsime vos tik Joms pasiekus mūsų parduotuvę.
Visas kitas prekes, kurios nėra pažymėtos Užsakomosios prekės ženkliuku galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje – jų pristatymas yra 3– 5 darbo dienos priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

ATSISKAITYMO BŪDAI

Apmokėti už perkamas prekes galite vienu iš siūlomų apmokėjimo būdų:

  • naudojantis elektronine bankininkyste per didžiausius Lietuvos bankus;
  • bankiniu pavedimu;
  • Mokėjimo kortele perkant internetu. 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekių pristatymas vykdomas visoje LietuvojeUžsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Didžiąją dalį prekių įprastai pristatysime per 3-5 darbo dienas.

PRISTATYMO BŪDAI

  • Pristatymas į namus (biurą) Vilniaus mieste. Suderinsime Jums patogų prekių pristatymo laiką. Prekės pristatomas nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 17:00 val. Pristatymo kaina – 0 Eur.

Siuntos iki 30kg pristatomas iki Jūsų durų išskyrus atvejus, kai prekė yra didelių matmenų. Siuntos nuo 30kg ir siuntos su didelių matmenų prekėmis pristatomos iki bendrojo naudojimo patalpos, pvz. laiptinės durų. 

  • Atsiėmimas OMNIVA paštomatuose. Prekių pristatymo kaina – 2,50 €.

Raskite arčiausiai jūsų esantį Omniva paštomatą čia.

  • Pristatymas OMNIVA kurjeriu. Prekių pristatymo kaina – 2,50 €.
  • Atsiėmimas DPD paštomatuose. Prekių pristatymo kaina – 2,50 €.

Raskite arčiausiai jūsų esantį DPD paštomatą čia.

  • Pristatymas DPD kurjeriu. Prekių pristatymo kaina – 2,50 €.
  • Atsiėmimas LP EXPRESS paštomatuose. Prekių pristatymo kaina – 2,50 €.

Raskite arčiausiai jūsų esantį LP EXPRESS paštomatą čia.

  • Pristatymas LP EXPRESS kurjeriu. Prekių pristatymo kaina – 2,50 €.

PIRKINIŲ GARANTIJOS SĄLYGOS

Jūsų pirkinio garantinis laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo prekės atsiėmimo arba jos pristatymo pirkėjui dienos. Pirkinio garantinį taloną atstoja pirkimo dokumentas (čekis, sąskaita faktūra arba lizingo sutartis), kuris jums įteikiamas kartu su perkama preke arba atsiunčiamas elektroniniu paštu.

Atsiradus pirkinio gedimui, dėl garantinio aptarnavimo siūlome kreiptis į prekės gamintojo įgaliotą serviso centrą. Informacija apie įgaliotus serviso centrus teikiama elektroniniu paštu info@gylaro.lt arba telefonu +370 624 75782.

Pristatant prekę garantiniam servisui, būtina kartu su preke pateikti prekės pirkimo dokumentą. Prekė turi būti tinkamai supakuota siekiant užtikrinti prekės saugumą transportavimo metu. Pateikus nesupakuotą prekę, už mechaninius pažeidimus, atsiradusius transportavimo metu, atsako pirkėjas.

SKUNDAI
MB „Gylaro“ yra atsakinga už prekes, kurios parduodamos www.gylaro.lt elektroninėje parduotuvėje. Skundai turi būti pateikti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu info@gylaro.lt.

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Jie padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.

Krepšelis

close